Centrální vysavače - obecně


Je to velmi jednoduché. Centrální vysavače jsou převážně umístěny mimo obytné místnosti.
Nejčastěji v garáži, sklepě či technické místnosti.

Od centrálního vysavače jsou vedené potrubní PVC rozvody k jednotlivým vysavačovým zásuvkám.

Zásuvky se umísťují do chodeb a blízkosti schodišť tak, aby hadice standardní délky 9 metrů dosáhla od zásuvky do všech místností a koutů, kde je potřeba vysávat.

Hadice může být samozřejmě i delší, nebo kratší než 9 m, ale zkušenosti u nás i ve světě preferují tuto délku s ohledem na velikost místností a dispozice domů.

Po zasunutí hadice do vysavačové zásuvky se přes ovládací okruh sepne centrální vysavač a vzduch s prachem je odsáván přes hadici a potrubí do sací jednotky, následně je přefiltrován a vyfouknut mimo dům.

Při úklidu tedy máme relativně ticho, vysoký sací výkon, snadnou manipulaci s lehkou hadicí a hlavně už nikdy nebudeme cítit zápach vyfukovaného vzduchu, nebudeme vířit žádný prach a alergeny, protože ty 100% opouštějí obytné místnosti a dům.

pouze pro centrální vysavače Husky

Centrální vysavače DuoVac a Husky

jsou díky své kvalitě téměř nezničitelné. Důkazem tohoto tvrzení je poskytování ZÁRUKY v délce trvání 5+20 let na sací jednotky a 5 let na sady příslušenství, dle smluvních podmínek.

Centrální vysavače jsou všeobecně předurčeny pro dlouholetý bezporuchový provoz. Díky vyspělé technologii a precizního zpracování jsou centrální vysavače Husky a DuoVac špičkou na světovém i domácím trhu.

Výhradním dovozcem těchto vysavačů je firma Newag s.r.o.

Dlouhodobě osvědčenou značkou pro centrální vysavače je i GV Puma – Senior

Tato sací jednotka je rovněž osazena vysoce odolným motorem DOMEL™ BY-Pass ale vzhledem k plastovému tělu je neporovnatelně levnější než Husky či DuoVac.

Centrální vysavače to je výborná volba v poměru ceny výkonu.

Centrální vysavače

všeobecně, jsou a budou nejúčinějším pomocníkem pro rychlý a trvalý úklid  domu, bytu či kanceláře. Centrální vysavače se v České republice prodávájí již od roku 1993 a během této relativně krátké doby se jejich prodej neustále rozšiřuje. Tímto se také na český trh dostavá nepřeberné množství značek v různé kvalitě a cenové relaci.

Centrální vysavače špičkové úrovně poznáte dle trvání záruky, konstrukce sací turbíny a kvalitní filtrace.

náhled - náhled - náhled - náhled - náhled - náhled -