Hide-A-Hose (Hadice do zdi ) All-in 12m

Stručný popis: Kompletní instalační set Hadice do Zdi Obsahuje sadu příslušenství s teleskopem. Zásuvnou hadici 12m + potrubní díly, včetně spínací zásuvky

Dostupnost: skladem

Cena: 12 088 KčCena bez 21% DPH: 9 990 Kč

Výrobce: Globovac Ltd. Unit 5, Gatwick Business Park

Produktové číslo: PH302180

Umístění Hide-A-Hose (Hadice do zdi ) All-in 12m

Posouvá užitné vlastnosti centrálního vysavače ještě dále, než tomu bylo doposud. Uživatel si může vybrat hadici v různých délkách a ani 15 metrová varianta není pro centrální vysavače s hadicí ve zdi žádnou komplikací.

Uživatel hadice ve zdi si navíc může vytáhnout jen potřebnou délku hadice, tu aretovat a po skončení úklidu jednoduše odjistí pojistku v zásuvce a hadice se sama „vsune“ podtlakem vysavače zpátky do trubního rozvodu ve zdi.

Centrální vysavače s hadice ve zdi vyžadují již v hrubé stavbě domu speciální potrubní díly. Jedná se hlavně o oblouky a kolena s velkým rádiusem.

Trubní rozvod v zasouvací části musí být bez „etážek“ tnz. rozvod je v jedné rovině. Ostatní rozvody se musí přizpůsobit tomuto.

náhled - Hide-A-Hose (Hadice do zdi )  All-in 12m náhled - Hide-A-Hose (Hadice do zdi )  All-in 12m náhled - Hide-A-Hose (Hadice do zdi )  All-in 12m
Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)

Podobné k Hide-A-Hose (Hadice do zdi ) All-in