MAGIC SWEEP WALL

Stručný popis: Nová celonerezová štěrbinová zásuvka Magic Sweep Wall je určená pro pohodlný každodenní úklid v zádveří a chodbách RD a bytů, v blízkosti krbů a také k uklizení prachu přivezeného na pneumatikách auta do garáže.

Dostupnost: skladem

Cena: 4 235 KčCena bez 21% DPH: 3 500 Kč

Produktové číslo: NEW-018

EAN: NEW-018

Umístění MAGIC SWEEP WALL

Převážná většina našich klientů si u centrálního vysavače Husky nejvíce cení štěrbinové zásuvky – automatické lopatky, do této doby instalované v soklech kuchyňských linek. Tam slouží k pohotovému úklidu drobků z krájeného pečiva, zbytků z vaření napadaných na zem a další drobností, které můžeme smést pohodlně k této automatické lopatce a v mžiku odsát do systému centrálního vysavače.

Výhody automatické kuchyňské štěrbinové zásuvky jsme chtěli nabídnout uživatelům centrálních vysavačů i v jiných částech domu, ale tam většinou nebyly vhodné podmínky pro její instalaci.

Proto jsme vyvinuli celonerezovou automatickou lopatku Magic Sweep wall, která je přímo určená pro instalaci do zdiva. Čelní pohledový štít zásuvky má upravenou velikost tak, aby nečistoty k zásuvce metené, nezašpinily okolní malbu.

Úklid je opravdu rychlý a pohodlný. Smetáčkem jen nametete nečistoty do blízkosti automatické lopatky a ta vše odsaje do centrálního vysavače.

Centrální vysavač usnadňuje úklid. Jednou z největších předností je snadná manipulace. Chytré doplňky, jako je například lopatka Magic Sweep wall, Vám nabídne ve svém příslušenství jen centrální vysavač Husky.

Uplatnění:

• zejména v zádveří rodinných domů a bytů, na chodbách,
• v blízkosti krbů
• v garáži a dílně
• všude tam, kde je potřeba často a rychle zamést nečistoty

náhled - MAGIC SWEEP WALL náhled - MAGIC SWEEP WALL náhled - MAGIC SWEEP WALL
náhled - MAGIC SWEEP WALL
Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)

Podobné k MAGIC SWEEP WALL