Vroom Central - samonavíjecí hadice

Stručný popis: samonavíjecí hadice s dosahem až 6 m - ideální do kuchyně, zádveří, garáže

Dostupnost: skladem

Cena: 7 402 KčCena bez 21% DPH: 6 117 Kč

Produktové číslo: 9215CE

EAN: 9215CE

Vysajte vaši místnost pomocí „vroom“ během 3 sekund!

„Vroom“ je ideální pro rychlý úklid malých prostor a suchých nečistot v místech, kde je ve vašem domě intensivní provoz, jako jsou kuchyně, koupelny a zádveří domu. Jeho trvalá dostupnost z něj činí skvělý doplněk k vašemu centrálnímu vysavači.

„Vroom“ se zapíná a vypíná automaticky, což úklid maximálně zjednodušuje – stačí pouze vyjmout hadici z držáku a můžete začít s úklidem. Zařízení je instalováno do skříňky, která může být montována v pravém či levém provedení. Díky tomuto zařízení nemusíte vytahovat hadici Vašeho velkého centrálního vysavače pro každou drobnou nečistotu. Hadice je samozatahovací, takže o ni nezakopnete.

„Vroom“ můžete elegantně instalovat do většiny skřínek, nebo šatních skříní tak, aby byl rychle k dispozici, když jej budete potřebovat, a naopak skrytý v době, kdy jej nepotřebujete. Je to skvělý pomocník pro každodenní použití, kdykoliv potřbujete uklidit nečistoty rychle. A navíc už žádné natahování hadice centrálního vysavače ani manipulace s domácími pomůckami – smetáčkem, prachovkou, houbou nebo s papírovými utěrkami.

Automatický start

Zapne se automaticky, jakmile hadici uchopíte a vyjmete ji ze základny. Když vrátíte hadici do základní stanice, systém se opět vypne.

Hadice

Hadice se vytáhne až na délku 7,3m (u modelu Vroom Central 9220) a sama se zatahuje do své základny, kde je uložena s veškerým pohodlím.

Instalace

Možno instalovat do vnitřní části většiny skříněk a připojit takřka ke všem jednotkám centrálního vysávání.

Nabízené velikosti VROOM model:

  • 9220 s hadicí 7,34m; 55,5 hloubka x 41,3 výška x 8,3 šířka (cm)
  • 9215CE s hadicí 5,5m; 46 hloubka x 40 výška x 8,3 šířka (cm)


Záruka: 3 roky

náhled - Vroom Central - samonavíjecí hadice náhled - Vroom Central - samonavíjecí hadice náhled - Vroom Central - samonavíjecí hadice
náhled - Vroom Central - samonavíjecí hadice
Diskuse

Produkt zatím nikdo neokomentoval. Buďte první!

* *
Antispam: šest+tři = (napište správný výsledek)

Podobné k Vroom Central - samonavíjecí